środa, 25 czerwca 2014

Lifeless Planet - Życie w kosmosieFragment recenzji:

W ,,Lifeless Planet'' wcielamy się w rosyjskiego kosmonautę, który odwiedza zdewastowaną planetę setki mil od Ziemi. Mamy za zadanie rozwiązać zagadkę opuszczonej stacji radzieckiej i odnaleźć zaginionych kompanów po katastrofie statku kosmicznego. Podczas badania terenów sami dochodzimy do wniosku, czy życie na tak niebezpiecznej planecie, na którą trafiamy, jest możliwe. Dalsze wytyczne, co do fabuły, odnajdujemy za pomocą lśniących przedmiotów. W tle słyszymy rosyjski akcent, nam pozostaje samemu zabrać się za czytanie tekstu w języku angielskim. Bohater ma skłonność do monologów, więc potrafi krótko skomentować infologi. Fabuła z początku nieszczególnie zachęca, ale w miarę postępów zaczynałem się wkręcać przez szerzącą się tajemnicę niezwykłej planety, która daje się poznać. 

Jeśli chcecie odczytać pozostałą treść recenzji zajrzyjcie na: Byciegraczem.blogspot.com 

Jako pierwszy umieściłem tam recenzję, na razie blog złożony jest z duetu, ale mamy nadzieję, że w miarę postępów będzie nas więcej. Liczymy na przychylność czytelników.

1 Komentarz(e):

Adrian Maliszewski pisze...

AMERYKAŃSKIEGO KOSMONAUTĘ NA PLANECIE KOLONIZOWANEJ PRZEZ ROSJAN. NIE PRZYŁOŻYŁEŚ SIĘ DO GRY..NAWET NA SKAFANDRZE WIDNIEJE FLAGA STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

Prześlij komentarz