niedziela, 6 lipca 2014

Sex dla opornych - Minirecenzja sześciu podstaw, jak zaspokoić cieleśnie kobietę
Seks dla opornych
to kino sundance'owe i głównego nurtu w jednym. Wulgarne sceny zamieniono na gagi sytuacyjne, a cenne nauki wyniesione z produkcji przydadzą się laikom nieznającym tematu, jak doprowadzić wybrankę do orgazmu. Pod warstwą komizmu dostajemy autentyczną ocenę związków opartych na przyjemnościach bez miłości. 
Jordan to księgowy. Właśnie zamierza oświadczyć się dziewczynie Rachel, z którą dzieli życie i łoże. Ona rezygnuje z propozycji, ponieważ nie potrafi sprostać jej fantazji. Zasypia w trakcie seksu! Rzuca go, aby spółkować z prawdziwymi ogierami. Jordan - zaniepokojony obrotem sytuacji pragnie ją odzyskać. Wyrusza w podróż, żeby nauczyć się rozgrzewać atmosferę w nocnych porach. Marzy nabrać doświadczenia, ucząc się podstawowych technik. Szczęście od losu zsyła mu striptizerkę, w zamian za korepetycje pomaga jej unormować długi finansowe.

Jordan to facet nie mający pojęcia, jak działa kobiecy organizm podczas stosunku seksualnego. Jest idealnym odzwierciedleniem tego, kim lepiej nie być - zwłaszcza w łóżku. Reżyser bawi się stereotypami, by uwypuklić wady różnych typów charakterystycznych u kobiet. Od przywiązania do mężczyzny, do ukrytych zahamowań seksualnych. Sean Garrity podejmuje trud, żeby zakończyć film w bezpardonowy sposób. A jednak trwa w konwencji romantycznej i nie pozwala na odejście od wydeptanych ścieżek dla tego rodzaju gatunku. Mamy nieporadnego gościa, grzeczną tancerkę egzotyczną o zdolnościach kulinarnych, bawidamka, który pragnie się ustatkować i zapomnieć o orgastycznej przeszłości. Komedia erotyczna, która podejmuje problem usatysfakcjonowania sfrustrowanych damulek w czasach wyzwolenia. 
Poradnik dla początkujących. Dobry start dla facetów i nastolatków, którzy nie znają czułych punktów u kobiety. Masa rubasznego humoru, porcja prawd o seksie i płci pięknej daje poczucie odrobionego zadania domowego z wiedzy o waginie i miejscach pochodnych. Błahe dla wtajemniczonych, ale to przecież komedia śmiejąca się z nieznajomości ludzkiego ciała. 

Seks dla opornych online

0 Komentarz(e):

Prześlij komentarz