sobota, 29 kwietnia 2017

12 ulubionych odcinków ,,Looney Tunes Show''Miałem przygotować stosowne opisy, jak to robiłem w przypadku Awatara czy Flasha, ale nigdy nie miałem czasu, żeby się tym zająć, dlatego, by nie marnować materiału - przedstawiam listę ulubionych odcinków serialu animowanego, który śledziłem na bieżąco. Bez analizy, bez wyjaśnienia, dlaczego znajduje się na liście taki, a nie inny epizod. Musicie uwierzyć na słowo, że są to moje ulubione odcinki i nikogo innego. Nie miałem zamiaru tego zniszczyć i stworzyć suchą listę bez pokrycia, ale widziałem ,,Looney Tunes Show'' jakiś czas temu i zdążyłem zapomnieć o wielu rzeczach, które chciałem napisać. Jest mi niezmiernie przykro, że pomijam argumenty, które przemawiały za tym, aby zajrzeć do serialu. Oglądałem go z miłą chęcią, ponieważ sprawdził się jako sitcom, gdzie królik Bugs oraz kaczor Daffy wspólnie przeżywają przygody na przedmieściach. Jedyne, co się zachowało, to krótki tekst, w którym od razu zaznaczam, że jeden z odcinków jest najwspanialszy ze wszystkich. Szkoda, że zaniechałem opisów, bo miałbym o czym pisać, lecz w chwili obecnej oglądam różne seriale i nie jestem w temacie. Przepraszam za zawód. Zwyczajnie zawiodłem. Ulubione piosenki:

3. Kaczor Daffy czarodziej (Sezon 1, Odcinek 17)2. Zakochani (Sezon 1, Odcinek 11)1. Dzień prezydenta (Sezon 1, Odcinek 21)Ulubione odcinki:

12. Kawalerowie do wzięcia (Sezon 1, Odcinek 10)


11. Tylko dla członków (Sezon 1, Odcinek 2)


10. Kaczor Daffy Adwokat (Sezon 2, Odcinek 13)


9. Diabelny pies (Sezon 1, Odcinek 7)


8. Podwójna randka (Sezon 1, Odcinek 12)


7. Biuro obsługi klienta (Sezon 2, Odcinek 7)


6. Muh-Muh-Muh-Morderca (Sezon 1, Odcinek 26)


5. Masz złośliwą wiadomość (Sezon 2, Odcinek 1)


4. Dalej, Laser, Dalej (Sezon 1, Odcinek 25)
3. Zawsze kłamiący (Sezon 2, Odcinek 5)


2. Wydział komunikacji (Sezon 1, Odcinek 18)
1. Buntownik bez rękawiczek (Sezon 2, Odcinek 4)

Nie miałem żadnych trudności, aby wskazać, który epizod zasługuje na ,,koronę''. Buntownik bez rękawiczek jest idealnie wyważony: ma czas na komedię, nutkę dramatu oraz pędzi, jak światowej klasy harleyowiec.


2 Komentarz(e):

troll pisze...

Widziałem kiedyś ze dwa odcinki. Całkiem spoko serial, ale trafiłem na jeden trefny. Chciałbym zapytać, które odcinki podobały Ci się najmniej, żeby omijać badziewie.

Chris pisze...

Z reguły ,,Looney Tunes Show'' nie ma słabych odcinków, ale pamiętam, że epizod ze Scarlett Johansson był nieśmieszny, irytujący i pozbawiony kreatywnego slapsticku (sezon 1, odcinek 9). Najgorzej wspominam ,,Pani prosiakkrólik'' (sezon 2, odcinek 16), gdzie nic nie chwyta: pozbawiony jakichkolwiek emocji. Jest kilka przeciętnych odcinków, z których nic nie pamiętam, jak ,,Złodziej gazet'' (sezon 1, odcinek 13) czy ,,Kicha fortuny'' (epizod 1, odcinek 11 - gdyby nie piosenka ,,Zakochani' nigdy nie zwróciłbym na niego uwagi).

Są epizody, których nie zdołałem umieścić na liście, ale są wspaniałe, jak ,,Pan Obżartuch'' (sezon 2, odcinek 24), gdzie Daffy występuje w konkursie, kto zje najwięcej hot-dogów! albo ,,Szkoła piękności'' (sezon 1, odcinek 22), gdzie Bugs przebiera się za kobietę - mistrzostwo! Musisz to zobaczyć :)

Prześlij komentarz