wtorek, 9 lipca 2013

Chris poleca film na udany wieczór (ramówka nie musi być nieudana) #1

Dziś na tvp1 o godz. 20:25   pojawi się Francuz - tak moja rodzina nazywa aktora Louis'a de Funes - w filmie ,,Żandarm w Nowym Jorku''

Jeden z najlepszych aktorów komediowych wszech czasów.

Tytułu pewnie nie muszę przedstawiać, historia żandarmerii  udająca się na światowy zjazd ich formacji w tytułowym mieście Nowy Jork. Fabuła jest prosta, jak w każdej części Żandarma, ale nie o to tutaj chodzi. Jest to komedia, która bawi, właściwie za każdym razem, polecam szczególnie tym, młodym osobom, którzy jeszcze nie znają Ludovica, głównego bohatera tej długiej serii. Jeśli ktoś lubi lekkie kino, to jest jedyny film w telewizji warty poparcia.Kawy?

Na tvn7 o godz. 20:00 Ethan Hawke w filmie ,,Dzień próby'' przejdzie ważną próbę jako początkujący nowicjusz u boku Denzela Washingtona - doświadczonego policjanta. Bardzo dobry film sensacyjny z nutką dramatu. Fantastyczne aktorstwo; szczególnie Denzela. Genialna fabuła, mamy napięcie, szczyptę humoru i naprawdę udane dialogi. Jestem właściwie świeżo po seansie, bo oglądałem wczoraj wieczorem po 22:00. Naprawdę polecam, głównie facetom. Jeśli nie przeszkadzają wam reklamy, oglądajcie w ciemno.

0 Komentarz(e):

Prześlij komentarz